Prvi hrvatski stolnotenisači koji su nastupili na Igrama bili Zoran Primorac i Jasna Fazlić (OI Seoul 1988.) ujedno i nositelji odličja - Primorac, srebro i Fazlić, bronca.

(hoo/rj)