Prvi hrvatski stolnotenisači koji su nastupili na Igrama bili Zoran Primorac i Jasna Fazlić (OI Seoul 1988.) ujedno i nositelji odličja - Primorac, srebro i Fazlić, bronca.
(hoo/rj)
13.07.2016, 12:27
Stolni tenis je na programu Igara od OI Seoula 1988.
Prvi hrvatski stolnotenisači koji su nastupili na Igrama bili Zoran Primorac i Jasna Fazlić (OI Seoul 1988.) ujedno i nositelji odličja - Primorac, srebro i Fazlić, bronca.
(hoo/rj)