te vidjeli brojne lijepe trenutke koji su nas uveseljavali proteklih dvanaest mjeseci, pred nama je nova godina u kojoj jedva čekamo i nova ragbi uzbuđenja. Na samom početku 2016., naša U18 reprezentacija započela je pripreme za Europsko prvenstvo i nakon pripremnog turnira u Beogradu, osvojenog bez poraza i bez ijednog primljenog poena, s velikim očekivanjima otputovala na prvenstvo u Andoru..."








