Prvi hrvatski jedriličar koji je nastupio na Igrama bio je Karlo Bauman (OI Berlin 1936.)
(hoo/rj)
13.07.2016, 12:27
Jedrenje je na programu Igara od OI Pariz 1900.
Prvi hrvatski jedriličar koji je nastupio na Igrama bio je Karlo Bauman (OI Berlin 1936.)
(hoo/rj)