"S velikim smo veseljem ovaj vikend pratili vijesti iz mađarskog Györa i radovali se svakom novom uspjeh Vaših sportaša na Europskom prvenstvu zračnim oružjem. Najiskrenije čestitke upućujemo Petru Gorši na osvojenoj pojedinačnoj i ekipnoj bronci, Snježani Pejčić na ekipnoj bronci te Mariji Marović i Tanji Perec na ispunjenim olimpijskim normama. Čestitamo i Vama, trenerima, stručnom stožeru i svim djelatnicima Hrvatskog streljačkog saveza, bez kojih ovakav kontinuitet rezultata ne bi bio moguć. O kvaliteti rada u Savezu najbolje govori činjenica da će čak sedam strijelaca predstavljati Hrvatsku na Olimpijskim igrama ove godine. S nestrpljenjem očekujemo njihove nastupe i želimo im da svatko od njih uspije ostvariti svoj najbolji mogući rezultat" stoji u čestitki HOO-a.








