„Poštovani gospodine Nobilo, veliko nam je zadovoljstvo čestitati Vam na iznimno uspješnom nastupu hrvatskih taekwondašica i taekwondaša na Europskom prvenstvu u Montreuxu.
Posebne čestitke upućujemo Ivi Radoš na obrani naslova europske prvakinje. Od srca čestitamo Toniju Kanaetu na osvojenoj srebrnoj medalji, Matei Jelić na bronci, te isto tako našim olimpijkama Luciji Zaninović i Martini Zubčić na brončani medaljama.
Sav trud i rad i sva odricanja koja karijera vrhunskog sportaša nosi sa sobom oni su pretočili u europska odličja te ponovo dokazali kako se hrvatske taekwonašice i taekwondaši mogu s lakoćom mjeriti s najboljima. To je svakako i zasluga stručnog stožera te predanog rada u Hrvatskom taekwondo savezu na čemu Vam također želimo čestitati.
S veseljem ćemo pratiti buduće uspjehe vaših sportaša te im želimo puno zdravlja pri ostvarenju najboljih osobnih rezultata.“ (hoo/msč)








