"Poštovani gospodine Čelan, u ime hrvatske olimpijske obitelji i naše osobno, čestitamo Hrvatskoj karate reprezentaciji povodom uspješnog nastupa na 51. Europskom prvenstvu u Montpellieru. Posebne čestitke na osvojenoj srebrnoj medalji u borbama upućujemo članicama Hrvatske ženske reprezentacije Azri Saleš, Ani Lenard, Ana-Mariji Bujas Čelan i Ivoni Tubić koje su još jednom potvrdile svoju iznimnu kvalitetu te dokazale da su odličan tim. Na brončanim medaljama čestitamo Ani Lenard, Maši Martinović te katašima Ivanu Ermencu, Damjanu Padovanu i Tomislavu Stolaru. Čestitke upućujemo naravno i izbornicima, trenerima i svim ostalim članovima stručnog stožera kao i čelništvu Hrvatskog karate saveza koji svojim stručnim i kvalitetnim radom omogućuju ove hvalevrijedne rezultate." (hoo/msč)