Dragi Martine i Valente, hrvatsku sportsku javnost razveselili ste novim velikim uspjehom. Osvojena srebrna medalja na Svjetskom prvenstvu već u prvoj sezoni nastupanja u novoj disciplini najbolje govori o vašoj veslačkoj i sportskoj svestranosti.
Vama, treneru Nikoli Braliću i ostalim članovima stožera hrvatska olimpijska obitelj od srca čestita 11. medalju na velikim natjecanjima, želeći vam dugotrajan ostanak u svjetskoj veslačkoj eliti. (hoo/vk)








