Na Svjetskom prvenstvu održanom u kolovozu 2014. godine u zagrebačkom parku Maksimir postignut je najveći dosadašnji uspjeh hrvatskih streličara. Izborili su pet finala i osvojili pet medalja - tri zlatne i jednu brončanu juniorsku te jednu srebrnu seniorsku koja je pripala Ivani Buden. Prijemu kod čelnika HOO-a prisustvovali su i predsjednik Hrvatskog streličarskog saveza Darko Uidl kao i glavni tajnik Krešimir Čadež. (hoo/msč)







