Prvi hrvatski judaš koji je nastupio na Igrama bio je Goran Žuvela (OI Montreal 1976)
(hoo/rj)
13.07.2016, 12:27
Judo je na programu Igara od 1964. (OI Tokio 1964.)
Prvi hrvatski judaš koji je nastupio na Igrama bio je Goran Žuvela (OI Montreal 1976)
(hoo/rj)