"Dragi Filipe, s velikim smo nestrpljenjem iščekivali današnje finale Svjetskoga prvenstva na konju s hvataljkama. Od srca ti čestitamo na srebrnoj medalji s kojom si nas učinio ponosnima i opravdao povjerenje koje polažemo u tebe! Šest godina nakon što si na Olimpijskim igrama u Pekingu postao prvi hrvatski gimnastičar s olimpijskom medaljom i zauzeo posebno mjesto u hrvatskoj sportskoj povijesti, ponovo si dokazao da spadaš među najbolje. Unatoč poteškoćama borio si se za medalju i na kraju naplatio sav trud i odricanja koja prate tvoju karijeru. Želimo ti puno zdravlja i sportskog uspjeha, posebno na putu ka kvalifikacijama za OI Rio 2016.! Čestitke upućujemo i tvom treneru kao i čelništvu Hrvatskog gimnastičkog saveza. (hoo/msč)"







