"Bravo Sandra! Bravo kraljice! Nadmoćno vladaš svojom disciplinom, nedostižna za svoje konkurentice. Tri uzastopna naslova europske prvakinje! Prva si kojoj je to pošlo za rukom. Čestitamo ti na tome, u ime hrvatske olimpijske obitelji i naše osobno. Svakom svojom pobjedom donosiš veliko veselje svim hrvatskim ljubiteljima sporta i činiš sve nas u domovini neizmjerno ponosnima. Želimo ti još puno uspješnih nastupa i osobnog zadovoljstva u tvojoj karijeri. Iskrene čestitke upućujemo i tvom treneru Edisu Elkaseviću, cijelom stručnom stožeru te čelnicima Hrvatskog atletskog saveza."

"Draga Ana, od srca ti čestitamo na europskoj brončanoj medalji i preskočenom osobnom rekordu! Najvećim uspjehom svoje dosadašnje karijere oduševila si i razveselila sve nas koji napeto pratimo nastupe hrvatskih sportaša. Želimo ti da ova europska medalja bude tek prva u nizu tvojih odličja s velikih sportskih natjecanja. Veselimo se tvojim budućim uspjesima! Čestitke upućujemo i tvom treneru Edvardu Josipoviću kao i čelnicima Hrvatskog atletskog saveza."

(hoo/msč)