Utrecht (Nizozemska) 14. do 19. srpnja 2013. Srebro: Atletika - Ivan Vujević (skok u dalj), Judo - Brigita Matić (do 70 kg), Košarka - Hrvatska kadetska košarkaška reprezentacija - Mateo Čolak, Dragan Bender, Matej Gašpert, Franko Kalpić, Toni Kumanović, Vuk Lazić, Bruno Skokna, Petra Dubelj, Nik Slavica, Emil Savić, Ivica Zubac, Ante Toni Žižić, Bronca: Judo - Buga Kovač ( do 63 kg), Gimnastika - Tin Srbić (preča), Plivanje - Nikola Obrovac (100 m prsno)

Utrecht (Nizozemska) 14. do 19. srpnja 2013.
Srebro: Atletika - Ivan Vujević (skok u dalj), Judo - Brigita Matić (do 70 kg), Košarka - Hrvatska kadetska košarkaška reprezentacija - Mateo Čolak, Dragan Bender, Matej Gašpert, Franko Kalpić, Toni Kumanović, Vuk Lazić, Bruno Skokna, Petra Dubelj, Nik Slavica, Emil Savić, Ivica Zubac, Ante Toni Žižić,
Bronca: Judo - Buga Kovač ( do 63 kg), Gimnastika - Tin Srbić (preča), Plivanje - Nikola Obrovac (100 m prsno)

Trabzon (Turska) 24. – 29. srpnja 2011.
Zlato:
Judo – Brigita Matić (do 70kg)
Srebro: Judo – Matej Grubiša (do 90kg)
Bronca: Atletika – Petra Jakeljić (kladivo), judo – Ivan Grubnić (do 81kg)

Tampere (Finska) 19. – 24. srpnja 2009.
Srebro
: Atletika – Ivan Horvat (skok s motkom)
Bronca: Judo – Jurica Katić (do 90kg), rukomet – Hrvatska rukometna reprezentacija - Filip Ivić, Bruno Kozina, Mario Vuglač, Filip Štembal, Teo Čorić, Dominik Smojver, Ivan Bačić, Luka Kovačević, Jurica Vidaček, Ante Kaleb, Luka Prezelj, Filip Čelić, Mislav Nenadić, Mirko Herceg

Beograd (Srbija) 21. – 28. srpnja 2007.
Zlato:
Atletika – Marin Premeru (kugla), Dino Pervan (skok u dalj)
Srebro: Atletika – Marin Premeru (disk), Sandra Perković (disk), judo – Andrea Bekić (do 52kg), Andreja Đaković (do 57kg)
Bronca: Atletika – Ivana Lončarek (100m prepone), Stipe Žunić (koplje)

Lignano Sabbiadoro (Italija) 2. – 9. srpnja 2005.
Zlato:
Atletika – Danijela Grgić (400m), Nikola Kišanić (kugla)
Srebro: Odbojka – Hrvatska odbojkaška reprezentacija - Jelena Alajbeg, Hana Čutura, Paola Došen, Dina Džapo, Ana Grbac, Matea Ikić, Ivana Kalebić, Andrea Licul, Matea Luković, Ines Medved, Simona Ušić, Tara Vekić, atletika – Arna Erega (100m prepone)

Paris (Francuska) 26.7. – 2.8.2003.
Zlato:
Atletika – Željko Vincek (400m), stolni tenis – Tomislav Kolarek, Ivan Slavić (parovi)
Srebro: Stolni tenis – Sanja Pauković, Tomislav Kolarek (mješano – parovi), Sanja Pauković (pojedinačno), atletika – Milan Kotur (400m prepone), Josipa Jeličić (disk)

Murcia (Španjolska) 22. - 27. srpnja 2001.
Zlato: atletika – Ivor Tit Jurišić (100m i 200m)
Srebro: atletika – Edina Rahimovski (400m)
Brončana: atletika – Ružica Kozjak (koplje) Boris Vrančić, Ivor Tit Jurišić, Tomislav Vukušić, Gordan Bogdanović (4x100m)
Nogomet - Adnan Hodžić, Marko Cindrić, Zedi Ramadani, Josip marinović, Silvio Cavrić, Hrvoje Čale, Filip Marčić, Aljoša Vojnović, Mario Grgurović, Josip Fuček, Mario Brkljača, Marko Šimić, Ivan Sertić, Darie Vučinić, Stiven Rivić, Ante Bulat
Bronca: Plivanje - 200 m mješovito - Saša Imprić , 4x100m slobodno - Bruno Barbić, Mario Delač, Saša Imprić, Aleksei Puninski

Esbjerg (Danska) 10. - 16. srpnja 1999.
Zlato:
Košarka – Hrvatska košarkaška reprezentacija - Antonio Bičvić, Neven Ćuzela, Luka Jelaska, Ivan Jelčić, Davor Kurilić, Ivan Morić, Marin Mulić, Marko Popović, Dominik Štefanac, Denis Toroman, Denis Vrsaljko, Ante Vukić, Plivanje - Duje Draganja (100 m slobodno), Duje Draganja (100m leptir)
Srebro: Atletika - Marijo Baković (skok u dalj), tenis - Mia Marović i Ante Matijević (mješoviti parovi)
Bronca: Atletika - Darko Antonijević, Igor Blažević, Josip Jularić, Zoran Kulić (4x100m), Milan Šeremet (kugla)

Lisabon (Portugal) 18. - 24. srpnja 1997.
Bronca:
Atletika - Ruža Matković (400m prepone)

Bath (Velika Britanija) 9. - 14. srpnja 1995.
Zlato:
Tenis - Mirjana Lučić (pojedinačno)
Bronca: Košarka – Hrvatska košarkaška reprezentacija - Marino Baždarić, Leo Budija, Hrvoje Henjak, Domagoj Kranjčević, Leo Križman, Mario Kundih, Branimir Longin, Marijan Mance, Hrvoje Perinčić, Joško Poljak, Ivan Sulić, Jure Žuža,
Tenis - Roko Karanušić (pojedinačno), Roko Karanušić, Mirjana Lučić (mješoviti parovi)

Valkenswaard (Nizozemska) 3. - 9. srpnja 1993.
Zlato: Plivanje - Tinka Dančević (100m i 200m leptir)
Srebro: Tenis - Marijana Kovačević, Tamara Truta (parovi)