Ispis

ALPSKO SKIJANJE, žene, slalom, Janica Kostelić-zlatna medalja, ukupno 1. mjesto, 1.46,10 (52,14/53,96)
Nika Fleiss, 1.51,27 (55,39/55,88), ukupno 12. mjesto
Ana Jelušić 1.55,01 (57,42/57,59), ukupno 23. mjesto

Veleslalom Janica Kostelić-zlatna medalja 2.30,01 (1.16,00/1.14,01) ukupno 1. mjesto
Nika Fleiss 2.40,17 (1.20,94/1.19,23), ukupno 36. mjesto
Ana Jelušić 2.40,55 (1.21,73/1.18,82), ukupno 37. mjesto

Superveleslalom Janica Kostelić- srebrna medalja 1.13,64 (+0.05), ukupno 2. mjesto
Kombinacija (slalom i spust) Janica Kostelić – zlatna medalja, slalom 1. mjesto (1.27,28 (44,60/42,68)), spust 1. mjesto (1.16,00), ukupno 1. mjesto

ALPSKO SKIJANJE, muškarci, slalom, Ivica Kostelić, ukupno bez plasmana (I. utrka 4. mjesto (49,60) u II. utrci odustao 5 vrata prije cilja)
Veleslalom, Ivica Kostelić, 2.24,92 (1.13,05/1.11,87), ukupno 9. mjesto

BIATLON, 20km, Žarko Galjanić, 1:04.54,4 (6 promašenih meta), ukupno 83. mjesto
10km sprint, Žarko Galjanić, 30.33,0 (3 promašene mete – 3 ruga od 150m kazne), ukupno 84. mjesto

BOB, četverosjed, Hrvatska (od I. do III. vožnje: Ivan Šola, Boris Lovrić, Đuliano Koludra, Niki Drpić (29, 28 i 26. mjesto: IV vožnja : Ivan Šola, Boris Lovrić, Đuliano Koludra, Igor Boraska (26. mjesto)) 3.16,14 (48,84/48,45/49,17/49,68), ukupno 26. mjesto

SKIJAŠKO TRČANJE, žene, 10km dohvatna vožnja (5km klasično + 5km slobodno)
Maja Kezele, 15.40,1 , 67. mjesto (nije se plasirala u drugu vožnju), ukupno bez plasmana
10km klasično, Maja Kezele 34.10,8 , ukupno 57. mjesto
15km slobodno (masovni start), Maja Kezele 48.42,11 (+8.48,7), ukupno 55. mjesto

SKIJAŠKO TRČANJE, muškarci, 1,5km – sprint, Damir Jurčević 3.05,90 ukupno 48. mjesto
20km dohvatna vožnja (10km klasično + 10km slobodno), Denis Klobučar, 30.00,7 , 67. mjesto (nije se plasirao u drugu vožnju), ukupno bez plasmana
Damir Jurčević 31.15,7 72. mjesto (nije se plasirao u drugu vožnju), ukupno bez plasmana
15km klasično Denis Klobučar 34.44,1 (+6.37,6), ukupno 58. mjesto
Damir Jurčević 45.49,6 (+8.49,6), ukupno 61. mjesto
30km slobodno, Damir Jurčević, 1:23.52,13 (+14.24,4), ukupno 63. mjesto
Denis Klobučar 1:25.38,10 (+16.10,1), ukupno 66. mjesto
50km Damir Jurčević 2:35.54.9, ukupno 54. mjesto
Denis Klobučar 2:35.58.8, ukupno 55. mjesto

UMJETNIČKO KLIZANJE, žene, kratki program Idora Hegel, 11,5 bodova, ukupno 23. mjesto
Slobodni sastav, Idora Hegel, 19,0 bodova, ukupno 19. mjesto