Ispis

ATLETIKA

kladivo Ivana Brkljačić 68.38 m 16.
skok u vis Blanka Vlašić 205 cm 2. mjesto - SREBRO
disk Vera Begić58.50 m 22.
prepone 110 m Jurica Grabušić 14.18 s 39.
kladivo Andras Haklits 76.58 m 10.

kugla Nedžad Mulabegović 19.35 m 29.
800 m Vanja Perišić 2:06.82 min 35.
prepone 400 m Nikolina Horvat 56:65 s 18.
kladivo Sanja Gavrilović 60.55 m 45.
disk Martin Marić 59.25 m 29.

BICIKLIZAM
cestovna utrka Radoslav Rogina (+6:26.17) 26.
cestovna utrka Matija Kvasina (+6:34.26) 57.
kronometar Matija Kvasina 1:02:11.43 38.
cestovna utrka Vladimir Miholjević diskvalificiran


BOKS
- 81 kg - poluteška Marijo Šivolija Jelica 1/16
+91 kg - superteška Marko Tomasović 1/16


GIMNASTIKA
višeboj Tina Erceg 53.250 57.
greda Tina Erceg 14.075 59.
konj s hvataljkama Filip Ude 15.725 2. mjesto - SREBRO
tlo Filip Ude 14.775 41.

JEDRENJE
49er (dvosjed) Petar Cupać 178 pts 17.
470 (dvosjed) Šime Fantela 137 pts 9.
Finn Ivan Kljaković Gašpić 92 pts 8.
49er (dvosjed) Pavle Kostov 178 pts 17.
470 (dvosjed) Igor Marenić 137 pts 9.
RS:X daska Luka Mratović 299 pts 32.
Laser Radial Mateja Petronijević 120 pts 11.
Star (dvosjed) Marin Lovrović 113 pts 15.
Star (dvosjed) Siniša Mikuličić 113 pts 15.
Laser Luka Radelić 127 pts 12.

KAJAK
K1 1000m Stjepan Janić 3:30.495 7.
K1 500m Stjepan Janić 1:38.729 9.
slalom C1 Emir Mujčinović 189.31 15.


KOŠARKA
- muška košarkaška reprezentacija 6.

PLIVANJE
50m slobodno Duje Draganja 21.85 s 10.
100m slobodno Duje Draganja 49.49 s 34.
100m leđno Sanja Jovanović 1:01.3 22.
200m leđno Sanja Jovanović 2:15.57 31.
100m leđno Marko Strahija 55.89 s 34.
100m leptir Mario Todorović 52.26 s 20.
100m leptir Alexei Puninski 53.65 s 47.
100m leđno Gordan Kožulj 55.05 s 24.
200m leđno Gordan Kožulj 1:59.22 14.
100m prsno Vanja Rogulj 1:02.42 42.
200m mješovito Saša Imprić 2:01.83 29.
200m leptir Nikša Roki 1.59.58 31.
400m mješovito Nikša roki 4:22.44 23.
200m slobodno Dominik Straga 1:49.63 37.
100m Smiljana Marinović 1:10.94 33.
200 m prsno smiljana Marinović 2:32.80 34.
50m slobodno Monika Babok 26.84 s 49.
(50m slobodno, 4x100m mješovito) Bruno Barbić 
(100m leđno, 4x100m mješovito) Ante Cvitković 
200m slobodno anja Trišić 2:03.57 42.
štafeta 4x100 m mješovito Kožulj, Rogulj, Todorović, Draganja 3:38.00 12.


RUKOMET
- muška rukometna reprezentacija 4.

STOLNI TENIS
Tamara Boroš 4:1 3. KOLO
Sandra Paović 4:2 2. KOLO
Andrea Bakula 4:1 1. KOLO
ekipno - Ž 9.
Zoran Primorac 4:1 1/4
Rui Wu Tan 4:0 1/4
Andrej Gaćina 
ekipno - M 7.

STRELJAŠTVO
10m zračna puška Suzana Cimbal-Špirelja 393 30.
50m puška 3 position Suzana Cimbal-Špirelja 580 12.
trap Josip Glasnović 140(+2) 5.
10m zračna puška Petar Gorša 588 37.
50m puška prone Petar Gorša 583 49.
50m puška 3 position Petar Gorša 1.148 44.
10m zračna puška snježana Pejčić 399/500.9 3. mjesto - BRONCA
50m puška 3 position Snjuežana Pejčić 576 26.


TAEKWONDO

67kg Sandra Šarić 5:1 3. mjesto - BRONCA
57kg Martina Zubčić 5:4 3. mjesto - BRONCA


TENIS
Marin Čilić 6:4, 6:2 2. kolo


VATERPOLO

Muška vaterpolska reprezentacija 6.

VESLANJE
dvojac na pariće Ante Kušurin 6:24.89 nisu nastupili u B finalu
dvojac na pariće Mario Vekić 6:24.89 nisu nastupili u B finalu

dvojac bez kormilara Nikša Skelin 7:11.19 B finale.
dvojac bez kormilara Siniša Skelin 7:11.19 B. finale