Ispis

Svi glavni tajnici HOO-a(kronološki) Ivica Miočić Stošić (1.12.2002. - 4.11. 2004.) Josip Guberina (2.04.2002. - 30.11.2002.) v.d. Andrija Mijačika (27.2.2001. - 27.3.2002.) Josip Čop (1.11.2000. - 26.2.2001.) v.d. Slavko Podgorelec (16.9.1991. - 31.10.2000.) Josip Čop (lipanj 2005....)



Svi glavni tajnici HOO - a (kronološki):


Slavko Podgorelec (16.9.1991. - 31.10.2000.)
Josip Čop (1.11.2000. - 26.2.2001.) v.d.
Andrija Mijačika (27.2.2001. - 27.3.2002.)

Josip Guberina (2.04.2002. - 30.11.2002.) v.d.
Ivica Miočić Stošić (1.12.2002. - 4.11. 2004.)
Josip Čop (lipanj 2005....)