Osijek, 2. srpnja 2021. - Nakon što je Giovanni Cernogoraz osvojio brončanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji discipline trap, i hrvatska reprezentacija osvojila je brončanu medalju u momčadskom dijelu natjecanja na Svjetskom kupu u Osijeku.

Naš najtrofejniji tercet u gađanju letećih meta - Josip Glasnović, Anton Glasnović i Giovanni Cernogoraz - definitivno ima recept za osvajanje medalja u momčadskoj konkurenciji. Ove sezone imaju impresivnu statistiku - na svim natjecanjima na kojima su nastupili, osvojili su i medalju. Tradicija je nastavljena i na osječkom Pampasu.

Hrvatski olimpijski odbor (HOO) čestita strijelcima u disciplini trap osvojenu momčadsku broncu na Svjetskom kupu u Osijeku i želi im što dulje održavanje tradicije uspona na pobjedničko postolje u momčadskoj konkurenciji!