Levi, 21. studenoga 2021. - Trenutačno najbolja hrvatska alpska skijašica Leona Popović u dva je slalomska nastupa u finskom Leviju ostvarila plasmane karijere u natjecanjima za Svjetski kup, pokazavši kako može biti i naša uzdanica za solidno rezultatsko ostvarenje na skorašnjim Zimskim olimpijskim igrama u Pekingu (4. - 20. veljače 2022.).

U subotnjem izdanju slalomske utrke Svjetskog kupa na stazi u Leviju Popović je sa startnim brojem 50 izborila drugu vožnju i na kraju završila kao 18., da bi u nedjeljnom nastupu dodatno poboljšala najbolji domet dosadašnje karijere osvajanjem 14. mjesta. Startala je kao 30., a nakon prve  vožnje bila je također 14.

Mlada Zrinka Ljutić nije uspjela završiti prvu vožnju, dok je Andrea Komšić bila 39., nedovoljno za drugu vožnju.

HOO čestita Leoni Popović na najboljem plasmanu dosadašnje karijere i na vrlo dojmljivom otvaranju slalomske sezone u Svjetskom kupu!