PANORAMA/ZAGREB, 25. studenog 2007. - Hrvatska skijašica Ana Jelušić osvojila je treće mjesto na slalom-utrci Svjetskog kupa u kanadskoj Panorami. Riječanka se tako po drugi puta u karijeri, nakon d...

PANORAMA/ZAGREB, 25. studenog 2007. - Hrvatska skijašica Ana Jelušić osvojila je treće mjesto na slalom-utrci Svjetskog kupa u kanadskoj Panorami. Riječanka se tako po drugi puta u karijeri, nakon drugog mjesta lani na Sljemenu, plasirala među tri najbrže u Svjetskom kupu, a bodove je 21. mjestom osvojila i Nika Fleiss. Jelušić je za pobjednicom Austrijankom Marlies Schild zaostala 69 stotinki, dok je Riječanki drugo mjesto koje je osvojila svjetska prvakinja Čehinja Šarka Zahrobska, izmaklo za svega jednu stotinku sekunde. Nakon prve vožnje Jelušić je bila druga, a Zahrobska treća sa stotinkom zaostatka. Jelušić nakon dvije utrke zauzima osmo mjesto među slalomašicama sa 68 bodova, Schild je prva sa maksimalnih 200 bodova, Hosp ima 125, a Zahrobska 116. U ukupnom poretku Jelušić je 17., a vodi Schild sa 262 boda. Nika Fleiss je zauzela 21. mjesto sa zaostatkom od 3.13 sekundi za pobjednicom, a kako je u Reiteralmu bila 15. Samoborka je nakon prve dvije slalomske utrke skupila 26 bodova i trenutno je 20. u poretku ove discipline. U ukupnom poretku Fleiss je 30. Sofija Novoselić je sa visokim startnim brojem 69 zauzela 46. mjesto sa zaostatkom od 3.58 sekundi.