Hrvatski plivač Ante Masković osvojio je šesto mjesto u finalnoj utrci na 50 metara leđno na Svjetskom prvenstvu u kratkim bazenima koje se održava u Moskvi. Pobijedio je Australac Matt Welsh s vrem...

Hrvatski plivač Ante Masković osvojio je šesto mjesto u finalnoj utrci na 50 metara leđno na Svjetskom prvenstvu u kratkim bazenima koje se održava u Moskvi. Pobijedio je Australac Matt Welsh s vremenom 23.66, ispred Amerikanca Marshall (24.04) i Nijemca Helbiga (24.17), dok je Masković na šestom mjestu isplivao vrijeme 24.60 sekundi. REZULTATI: 50 METARA LEĐNO, finale 1. Matt Welsh (Australija) 23.66 2. Peter Marshall (SAD) 24.04 3. Toni Helbig (Njemačka) 24.17 4. Riley Janes (Kanada) 24.22 5. Darius Grigalionis (Litva) 24.28 6. ANTE MAŠKOVIĆ (HRVATSKA) 24.60 7. Pablo Abal (Argentina) 24.62 8. Vyacheslav Shyrshov (Ukrajina) 24.75