Hrvatski plivač Miloš Milosević osvojio je peto mjesto u finalnoj utrci na 50 metara delfin na Svjetskom prvenstvu u kratkim bazenima koje se održava u Moskvi. Pobijedio je Australac Geoff Huegill (...

Hrvatski plivač Miloš Milosević osvojio je peto mjesto u finalnoj utrci na 50 metara delfin na Svjetskom prvenstvu u kratkim bazenima koje se održava u Moskvi. Pobijedio je Australac Geoff Huegill (22.89), ispred sunarodnjaka Adama Pinea (23.29) i Britanca Marka Fostera (23.36), dok je Milosević s vremenom 23.81 bio peti, što je najbolji plasman hrvatskih plivača na ovogodišnjem Europskom prvenstvu. REZULTATI: 1. Geoff Huegill (Australija) 22.89 2. Adam Pine (Australija) 23.29 3. Mark Foster (V. Britanija) 23.36 4. Igor Marchenko (Rusija) 23.59 5. MILOŠ MILOSEVIĆ (HRVATSKA) 23.81 6. Michael Mintenko (Kanada) 23.82 7. Indrek Sei (Estonija) 23.91 8. Apostolos Tsagkarakis (Grčka) 24.13