HR - 10000 Zagreb

Tel: +385 1 3012 349
Fax: +385 1 3092 100
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Zagreb, 9. listopada 2021. - Sa Svjetskog juniorskog prvenstva u talijanskoj Olbiji stigle su lijepe vijesti. Naša sjajna judašica Lara Cvjetko (do 70 kg) osvojila je naslov svjetske doprvakinje, dopunivši trofejnu kolekciju novom vrijednom kolajnom nakon nedavno osvojenog europskog srebra. Na taj način Cvjetko je "pojačala" i ukupni hrvatski domet na ovom SP-u, budući da je u četvrtak Katarina Krišto (do 63 kg) osvojila brončano odličje.

Zagreb, 26. rujna 2021. - Dvije brončane medalje osvojili su hrvatski predstavnici na sjajno organiziranom judaškom Grand Prixu (GP) u zagrebačkoj Areni. Već prvoga dana GP-a do postolja je stigla Ana Viktorija Puljiz u kategoriji do 52 kg, a drugu broncu u nedjeljnom je programu osvojio Marko Kumrić u kategoriji do 100 kg.

Poreč, 4. srpnja 2021. - Glavni tajnik Hrvatskog olimpijskog odbora (HOO) Siniša Krajač i njegov pomoćnik za programe nacionalnih sportskih saveza i razvojne programe HOO-a Neven Šavora posjetili su olimpijski judo trening kamp u Poreču. Tom prigodom pozdravili su sportašice i sportaše te zaželjeli puno uspjeha hrvatskim predstavnicima na nadolazećim Olimpijskim igrama u Tokiju.