ALPSKO SKIJANJE, žene, slalom, Janica Kostelić 1.29,94 (43,07/46,87), ukupno 4. mjesto
Ana Jelušić 1.31,78 (43,42/48,36), ukupno 15. mjesto
Nika Fleiss 1.32,61(44,31/48,30), ukupno 23. mjesto
Matea Ferk, ukupno bez plasmana (nije završila prvu vožnju)

Veleslalom Nika Fleiss 2.13,43(1.03,27/1.10,16), ukupno 19. mjesto
Ana Jelušić, ukupno:bez plasmana (35./1.vožnja:1.05,19/nije završila drugu vožnju)
Matea Ferk, ukupno bez plasmana (39./1. vožnja: 1:06,67/nije završila drugu vožnju)
Janica Kostelić, nije startala

Superveleslalom Janica Kostelić –srebrna medalja 1.32,74, ukupno 2. mjesto
Nika Fleiss 1.36,65, ukupno 40. mjesto
Spust Janica Kostelić nije startala

Kombinacija (slalom+spust), Janica Kostelić – zlatna medalja, 2.51,08 (slalom 2. mjesto : 1.21,68 (38,65)/43,03); spust 1. mjesto : 1.29,40), ukupno 1. mjesto
Nika Fleiss (slalom 17. mjesto: 1.25,29 (40,29/45,00); spust – nije startala), ukupno bez plasmana)


ALPSKO SKIJANJE
, muškarci, slalom, Ivica Kostelić 1.44,45(54,43/50,02), ukupno 6. mjesto
Natko Zrnčić-Dim 1.59,03(57,69/1.01,34) ukupno 33. mjesto
Danko Marinelli, ukupno bez plasmana (nije završio prvu vožnju)
Dalibor Šamšal, ukupno bez plasmana (nije završio prvu vožnju)
Veleslalom Natko Zrvnčić-Dim 2.45,59(1.22,57/1.23,02), ukupno 25. mjesto
Ivan Ratkić, ukupno bez plasmana (nije završio prvu vožnju)
Superveleslalom Ivica Kostelić 1.33,53, ukupno 31. mjesto
Natko Zrnčić-Dim, 1.34,49, ukupno 35. mjesto
Ivan Ratkić 1.34,77, ukupno 36. mjesto
Ivan Olivari 1.37,43, ukupno 49. mjesto

Kombinacija Ivica Kostelić-srebrna medalja
, 3.09,88 spust 7. mjesto : 1.40,44 slalom 4. mjesto: 1.29,44(44,61/44,83), ukupno 2. mjesto
Tin Široki 3.20,16(spust 32. mjesto 1.44,75, slalom 26. mjesto 1.35,41 (47,40/48,01), ukupno 26. mjesto
Natko Zrnčić-Dim 3.24,15(spust 17. mjesto:1.41,23 slalom, 31. mjesto: 1.42,92 (56,55/46,37), ukupno 33. mjesto
Ivan Ratkić (spust 47. mjesto: 1.44,71,slalom 48,48/nije završio 2. vožnju), bez plasmana


BIATLON
, žene, 1,5km pojedinačno Petra Starčević 1:06.49,6 (+8), ukupno 79. mjesto
7,5km sprint Petra Starčević 28.11,9(+2), ukupno 79. mjesto


BOB četverosjed
-Hrvatska- Ivan Šola, Slaven Krajačić, Dejan Vojnović,Jurica Grabušić, Alek Osmanović (1. vožnja: Šola, Krajačić, Vojnović, Grabušić; 23. mjesto: 56,67; II. vožnja: Šola, Krajačić, Vojnović, Grabušić; 22. mjesto:56,75; III. vožnja; Šola, Krajačić, Osmanović, Grabušić; 23. mjesto: 56,51), 2.49,75 ukupno 23. mjesto


SKIJAŠKO TRČANJE
, žene, 1,1km sprint Maja Kezele, 2.27,16, 58. mjesto-kvalifikacija, ukupno bez plasmana
10 km klasično, Maja Kezele, 25.04,2, ukupno 66. mjesto
15 km-dohvatno (7,5 km klasično + 7,5 km slobodno), Maja Kezele 51.36,3 (24.04,7 / 26.46,4), ukupno 64. mjesto


SKIJAŠKO TRČANJE
, muškarci, 1,3 km sprint, Damir Jurčević, 2.28,21 , 60. mjesto kvalifikacija, ukupno bez plasmana
Denis Klobučar 2.33,10, 73. mjesto kvalifikacija, ukupno bez plasmana
Alen Abramović, 2.34,61 – vrijeme 75. mjesto kvalifikacija, ukupno bez plasmana
15 km klasično Denis Klobučar, 43.55,4, ukupno 67. mjesto
Damir Jurčević, 44.20,8, ukupno 71. mjesto
Alen Abramović 46.52,1 ukupno 82. mjesto
30 km – dohvatno (15 km klasično + 15 km slobodno), Denis Klobučar 1:27.16,4(42.10,8/44.32,3), ukupno 65. mjesto


SKELETON
, muškarci, Nikola nimac 2.04,30 (1.01,86 / 1.02,44), ukupno 26. mjesto

UMJETNIČKO KLIZANJE, žene, kratki program, Idora Hegel, 47,06 bodova, ukupno 17. mjesto
Slobodni program, Idora Hegel, 80,01 bodova, ukupno 19. mjesto