ATLETIKA, muškarci, 100m, Dejan Vojnović, ukupno 41. mjesto
10,50, 6. mjesto, III. grupa prednatjecanja

1500m, Branko Zorko, ukupno 36. mjesto
3:46.16, 12. mjesto, I. grupa prednatjecanja

400m prepone, Darko Juričić, ukupno 59. mjesto
52,39, 6. mjesto, V. grupa prednatjecanja

4x100m, Dejan Vojnović, Slaven Krajačić, Siniša Ergotić, Tihomir Buinjac, ukupno 29. mjesto
39,87, 6. mjesto, V. grupa prednatjecanja

4x100m, Elvis Peršić, Nino Habun, Frano Bakarić, Darko Juričić, diskvalificirani

Skok u dalj, Siniša Ergotić, ukupno 36. mjesto
7,53 m, 12. mjesto, II. grupa prednatjecanja

Kugla, Stevimir Ercegovac, ukupno 24. mjesto
18,98m, 14. mjesto, I. grupa prednatjecanja

Disk, Dragan Mustapić, ukupno 34. mjesto
58,10 m, 17. mjesto, prednatjecanje

Kladivo, Andras Haklits, ukupno 29. mjesto
72,66m, 14. mjesto, I. grupa prednatjecanja


ATLETIKA, žene
, 400m, Kristina Perica, ukupno 39. mjesto
53,72, 6. mjesto, IV. grupa prednatjecanja

Skok u vis, Blanka Vlašić, ukupno 17. mjesto
192cm, 8. mjesto, II. grupa prednatjecanja

Kladivo, Ivana Brkljačić, ukupno 11. mjesto
65,01m, 2. mjesto, II. grupa prednatjecanja
63,20m, finale


DIZANJE UTEGA
do 62kg, Nikolaj Pešalov – zlatna medalja, 325kg (150kg, 175kg)

JEDRENJE, klasa laser, Mate Arapov, 396 negativnih bodova, 43. mjesto, diskvalificiran
Klasa 470, Toni Bulaja, Ivan Bulaja, 162 neg.bodova, ukupno: 24. mjesto
Klasa finn, Karlo Kuret, 69, ukupno 10 mjesto


KAJAKAŠTVO
, divlje vode, C-1, slalom, Danko Erceg, ukupno 10. mjesto
275.82, 11. mjesto, prednatjecanje, 248.77, finale

K-1, slalom, Andrej Glucks, ukupno 11. mjesto
263.60, 15. mjesto, prednatjecanje
230,22m finale

Mirne vode, C-1, 1000m, Nikica Ljubek, skupina, ispao u kvalifikacijama
4:10.95, 9. mjesto, 1. kvalifikacijska skupina

C-2, 500m, Nikica Ljubek, Dražen Funtak, ukupno 12. mjesto
1:45.56, 6. mjesto, 1. skupina kvalifikacija
1:46.95, 6. mjesto, polufinale (+1.974)


ODBOJKA,žene

Hrvatska – Marija Anzulović, Elena Čebukina, Patricija Daničić, Biljana Gligorović, Vesna Jelić, Barbara Jelić, Gordana Jurcan, Ana Kaštelan, Nataša Leto, Marijana Ribičić, Beti Rimac, Ingrid Siscovich, ukupno 7. mjesto

-Australija 3:1 (25:21, 22:25, 25:14, 25:16)
-Kina 3:1 (25:232, 26:28, 25:20, 25:15)
-SAD 0:3 (19:25, 18:25, 16:25)
-Brazil 0:3 (21:25, 23:25, 23: 25)
-Kenija 3:1 (18:25, 25:16, 25:18, 25:18)
-Kuba 0:3 (18:25, 23:25, 21:25) četvrtfinale
-Njemačka 1:3 (25:27, 29:27, 21:25, 18:25), od 5. do 8. mjesto
-Južna Koreja 3:1 (25:18, 24:26, 25:22, 25:21), za 7. mjesto


PLIVANJE, muškarci
50m slobodno, Marijan Kanjer, 23,16 , ukupno 32. mjesto
100m slobodno, Duje Draganja, ukupno 11. mjesto
49,83, 1. mjesto, VII. Grupa prednatjecanja
49,67, 5. mjesto, I. grupa polufinala

4x100m slobodno, Duje Draganja, Marijan Kanjer, Ivan Mladina, Alen Lončar, ukupno 19. mjesto
3:24,96, 19. mjesto, prednatjecanja

100m prsno, Vanja Rogulj, ukupno 30. mjesto
1:03,58, 30. mjesto, prednatjecanja

100m leđno, Gordan Kožulj, ukupno 14. mjesto
55,43, 8. mjesto prednatjecanja
56,26, 14. mjesto, polufinale

Marko Strahija, ukupno 17. mjesto
56,26

200m leđno, Gordan Kožulj, ukupno 8. mjesto
2:00.19, 9. mjesto, prednatjecanja
1:59.56, 6. mjesto, II. grupa polufinala
1:59.38, finale

Marko Strahija, ukupno 9. mjesto
2:00.72, 12. mjesto prednatjecanja
1:59.85, 9. mjesto, I. grupa polufinala

100m leptir, Ivan Mladina, 56,17, ukupno 43. mjesto
200m leptir Lovrenco Franičević, 2:04.25, ukupno 39. mjesto
200m mješovito, Krešimir Čač, 2:07,04, ukupno 36. mjesto
400m mješovito, Sandro Tomas, ukupno 43. mjesto
4:38.31, 43. mjesto, prednatjecanja
4x100m mješovito, Gordan Kožulj, Vanja Rogulj, Miloš Milošević, Duje Draganja, 3:42,73, ukupno 14. mjesto


PLIVANJE, žene
, 50m slobodno, Marijana Šurković, 27,32, ukupno 46. mjesto
100m slobodno, Smiljana Marinović, 1:13,49, ukupno 30. mjesto
200m slobodno, Petran Banović, 2:08,30, ukupno 36. mjesto
200m leđno, Petra Banović. 2:25,42, ukupno 34. mjesto
200m leptir, Tinka Dančević, 2:21,02, ukupno 34. mjesto
200m mješovito, Smiljana Marinović, 2:25,24 ukupno 33. mjesto


STOLNI TENIS
, pojedinačno, Zoran Primorac,
-Toshio Tasaki (JAP) 0:3 (23:25, 16:21, 17:21)
Eldijana Aganović
-Marisel Ramirez (KUB) 3:0 (21:13, 21:9, 21:8)
-Liu Jia (AUT) 1:3 (17:21, 21:19, 12:21, 7:21)

Andrea Bakula
-Stella Zhou (AUS) 3:2 (21:18, 20:22,19:21, 21:18, 21:18)
-Jun Gao Chang (SAD) 0:3 (18:21, 15:21, 5:21)

Tamara Boroš
-Geng Lijuan (KAN) 2:3 (21:18, 19:21, 23:21, 27:29, 14:21)

Parovi Eldijana Aganović, Tamara Boroš
-Tsui Hsiu Li, Yu FengYun (TAI) 2:1 (23:25, 21:18, 21:10)
-Olofunke Osonaike, Bose Kaffo (NIG) 2: 0 (21:14, 21:15)
-Jun Hong Jing, Li Jia Wei (SIN) 3:2 (21:16, 15:21, 9:21, 27:25, 25:23) osminafinala
-Li Ju, Wang Nan (KIN), 1:3 (23:21, 14:21, 12:21, 5:21) četvrtfinale


STRELJAŠTVO
, pištolj, brza paljba 25m, Roman Špirelja, 578 krugova, ukupno 15. mjesto
Zračna puška 10m, Mladenka Malenica, 393 kruga, ukupno dijeli 9. mjesto
MK puška 3x20, Mladenka Malenica, 571 krug, ukupno 26. mjesto


TAEKWONDO
, do 67kg, Nataša Vezmar, ukupno 4. mjesto
-Ireana Ruiz (ŠPA) 7:4, četvrtfinale
-Natalia Ivanova (RUS) 4:6, polufinale
-Mounia Bourguiguie (MAR) 4:1, repesaž
-Dominique Bosshart (KAN) 8:11, za treće mjesto


TENIS
, pojedinačno, muškarci, Goran Ivanišević-Alex Corretja (ŠPA) 0:2 (6:7 (3), 6:7(2))
Ivan Ljubičić-Dominik Hrbaty (SLK) 2:1 (6:1, 1:6, 6:3)
-Kevin Ullyett (ZIM) 2:1 (6:2, 4:6, 6:4)
-Gustavo Kuerten (BRA) 0:2 (6:7(2), 3:6), osminafinala

Parovi, muški, Goran Ivanišević, Mario Ančić – Szymanski, De Armas (VEN) 0:2 (2:6, 6:7)
Pojedinačno, žene, Iva Majoli- Anne Kremer (LUK) 0:2 (2:6, 4:6)
Silvija Talaja
Neyssa Etienne (HAI) 2:0 (6:1, 6:0)
-Silvija Farina (ITA) 1:2 (6:3, 4:6, 4:6)

Parovi, žene
Iva Majoli, Silvija Talaja-Callens, Van Roost (BEL) 1:2 (2:6, 7:5, 2:6)


VATERPOLO
, Hrvatska – Samir Barač, Alen Bošković, Elvis Fantović, Igor Hinić, Ivo Ivaniš, Vjekoslav Kobešćak, Ognjen Kržić, Višeslav Sarić, Mile Smodlaka, Dubravko Šimenc, Siniša Školneković, Ratko Štritof, Frano Vićan, ukupno 7. mjesto

-SAD 10:7 (3:1, 4:1, 1:2, 1:3)
-Grčka 9:5 (3:2, 2:1, 1:1, 3:1)
-Mađarska 8:7 (2:3, 1:1, 3:1, 2:2)
-Jugoslavija 4:4 (1:2, 0:0, 2:1, 1:1)
-Nizozemska 11:7(1:1, 4:1, 2:3, 4:2)
-Španjolska 8:9 (1:1, 1:3, 3:2, 3:3), četvrtfinale
-SAD 8:9 (0:1, 2:2, 2:2, 3:2 – 0:1, 1:1) od 5. do 8. mjesta
-Australija 10:8 (2:2, 2:2, 4:2, 2:2), za 7. mjesto


VESLANJE
, Dvojac na pariće, Ivan Jukić, Tihomir Jarnjević, ukupno 14. mjesto
6:39.69, 5. mjesto, I. grupa prednatjecanja
6:43.60, 4. mjesto, I. grupe repesaža
6:31.78, 2. mjesto, C finale

Dvojac bez kormilara, Ninoslav Saraga, Oliver Martinov, ukupno 8. mjesto
6:52.57, 3. mjesto, I. grupa prednatjecanja
6:46.00, 6. mjesto, I. grupa polufinala
6:35,18, 2. mjesto B finale


Osmerac- brončana medalja
, Igor Boraska, Tihomir Franković, Krešimir Čuljak, Igor Francetić, Branimir Vujević, Tomislav Smoljanović, Nikša Skelin, Siniša Skelin i Silvijo Petriško (kormilar), ukupno 3. mjesto
5:33.33, 1. mjesto, I. grupa prednatjecanja
5:34.85, finale