Hrvatska olimpijska delegacija brojila je 107 sportaša (od toga 43 žene) koji su se natjecali u 18 sportova: atletika, biciklizam, daljinsko plivanje, gimnastika, hrvanje, jedrenje, judo, kajak, košarka, mačevanje, plivanje, rukomet, stolni tenis, streljaštvo, taekwondo, tenis, vaterpolo i veslanje.


Stjegonoša na svečanosti otvaranja Igara - Venio Losert (rukomet), 
na svečanosti zatvaranja Damir Martin (veslanje) 


Šef Misije: Damir Šegota, zamjenik šefa Misije: Miroslav Zečić
Članovi: Višnja Peran, Maja Gencel Falkoni, Zoran Štefec, Petra Nosso, Darko Mesarek, Ivana Volarević, te Manuela Sentđerđi (press attache) 
Olimpijski attache: Predrag Stojčević (London)

 


SPORTAŠI:


Atletika: Andras Haklits, Ivan Horvat, Nikolina Horvat, Martin Marić, Nedžad Mulabegović, Sandra Perković, Lisa Christina Stublić, Ana Šimić, Roland Robert Varga
Biciklizam: Robert Kišerlovski, Radoslav Rogina
Daljinsko plivanje: Karla Šitić
Gimnastika: Tina Erceg, Filip Ude
Hrvanje: Nenad Žugaj, Neven Žugaj
Jedrenje: Petar Cupać, Šime Fantela, Ivan Kljaković-Gašpić, Pavle Kostov, Dan Lovrović, Marin Lovrović, Igor Marenić, Tina Mihelić, Luka Mratović, Enia Ninčević, Tonći Stipanović, Romana Župan
Judo: Tomislav Marijanović, Marijana Mišković
Kajak: Dinko Mulić
Košarka: Iva Ciglar, Luca Ivanković, Jelena Ivezić, Anđa Jelavić, Lisa Ann Karčić, Ana Lelas, Sandra Mandir, Mirna Mazić, Antonija Mišura, Emanuela Salopek, Iva Slišković, Marija Vrsaljko
Mačevanje: Bojan Jovanović
Plivanje: Sanja Jovanović, Mario Todorović, Kim Daniela Pavlin
Rukomet (muški): Mirko Alilović, Ivano Balić, Damir Bičanić, Denis Buntić, Ivan Čupić, Domagoj Duvnjak, Jakov Gojun, Zlatko Horvat, Marko Kopljar, Blaženko Lacković, Venio Losert, Ivan Ninčević, Manuel Štrlek, Igor Vori, Drago Vuković
Rukomet (ženski): Sonja Bašić, Kristina Franić, Anita Gaće, Jelena Grubišić, Lidija Horvat, Ivana Jelčić, Dijana Jovetić, Ivana Lovrić, Vesna Milanović Litre, Andrea Penezić, Nikica Pušić Koroljević, Andrea Šerić, Miranda Tatari, Maja Zebić, Maida Arslanagić
Stolni tenis: Andrej Gaćina, Cornelia Molnar, Zoran Primorac, Yuan Tian
Streljaštvo: Giovanni Cernogoraz, Bojan Đurković, Anton Glasnović, Petar Gorša, Snježana Pejčić
Taekwondo: Ana Zaninović, Lucija Zaninović
Tenis: Marin Čilić, Ivan Dodig
Veslanje: Damir Martin, Martin Sinković, Valent Sinković, David Šain, Mario Vekić
Vaterpolo: Josip Pavić, Samir Barać, Miho Bošković, Ivan Buljubašić, Damir Burić, Andro Bušlje, Nikša Dobud, Igor Hinić, Maro Joković, Petar Muslim, Paulo Obradović, Sandro Sukno, Frano Vićan

 

VOĐE EKIPA: Milan Orešković (atletika), Eugen Pleško (biciklizam), Slaven Šitić (daljinsko plivanje), Davor Jakubek (hrvanje), Marko Mišura (jedrenje), Dragomir Tavra (judo), Stjepan Perestegi (kajak), Boris Jakimenko (košarka), Darko Limov (mačevanje), Miloš Milošević (plivanje), Ivica Udovičić (rukomet muški), Ratko Balenović (rukomet ženski), Toni Tomas (taekwondo), Marina Mihelić (tenis), Zdravko Gajšak (veslanje), Renato Živković (vaterpolo)


TRENERI: Ivan Ivančić, Slavko Petrović, Ivan Veštić, Josip Gašparac, Edvard Josipović (atletika), Ivo Rilović (biciklizam), Magda Ilić, Igor Kriajimskii (gimnastika), Tonči Antunović, Roberto Benamati, Edo Fantela, Jozo Jakelić, Aleksandar Jocić, Karlo Krpeljević, Robert Sandalić, Marin Siriščević (jedrenje), Nenad Maleš (judo), Stipe Bralić, Dejan Koronsovac, Branka Matković (košarka), Slavko Goluža, Željko Babić, Mario Tomljanović, Zdenko Zorko (rukomet muški), Vladimir Canjuga, Boris Dvoršek, Goran Trajkovski (rukomet ženski), Neven Cegnar, Zvonimir Korenić (stolni tenis), Seno Čusto, Josip Glasnović, Zlatko Loborec (streljaštvo), Petar Josipović (taekwondo), Željko Krajan, Iva Majoli (tenis), Ratko Rudić, Elvis Fatović, Vjekoslav Kobešćak (vaterpolo) i Nikola Bralić, Dragutin Milinković (veslanje)


MEDICINSKO, TEHNIČKO I ADMINISTRATIVNO OSOBLJE: Ivo Jaić, Vlado Ivančev, Dario Karamatić, Dean Mistura (jedrenje), Nenad Božić, Ivana Hace (košarka), Damir Kajba, Goran Krušelj, Tomislav Kukin (rukomet muški), Antun Arić, Vesna Hodić (rukomet ženski), Perica Bukić, Zoran Kačić, Damir Luketić (vaterpolo), Ivan Golubiček (veslanje)


ZDRAVSTVENI TIM: Igor Borić, Boris Labar, Dinko Pivalica, Miroslav Smerdelj, Lucian Vukelić, Ante Županović (liječnici); Zdenka Andrun, Stevo Kuric, Emir Mujagić, Mario Novak-Stanko, Franjo Pavlović, Robert Prusac, Dejan Spasić  (fizioterapeuti) 


OSTALI: Zrinka Grancarić (press)