ATLETIKA
1500m, Branko Zorko, ukupno: 18. mjesto
3:44.47 , 3. mjesto, III. grupa četrvtfinala
3:39.71, 7. mjesto, I. grupa polufinala

koplje, Ivan Mustapić, ukupno: 17. mjesto
77.50, 9.mjesto, I. grupa prednatjecanja

BOKS

do 91 kg, Željko Mavrović - Mark S. T. Hulstrom
(DAN) 2:0 (8:2), šesnaestina finala
Danell Nicholson (SAD) 0:2 (6:9), osmina finala

HRVANJE
grčko-rimski način, do 100kg
Stipe Damjanović - Ion Ieremcius (RUM) 0:3 (0:7)
Andrzej Wronski (POL) 0:3 (0:6)

JEDRENJE
Klasa finn, Karlon Kuret 137.00,  ukupno: 22. mjesto
Klasa leteći Holandez Bojan Grego, Sebastijan Miknić 115.00, ukupno: 22.mjesto

KAJAKAŠTVO
divlje vode, slalom, jednosjed K - 1 Danko Herceg 120,41, ukupno: 9.mjesto
Stjepan Perestegi 136,98,  ukupno: 23. mjesto

mirne vode, K-1 500m  Zvonimir Krznarić
1:46.46, 5. mjesto, II. grupa prednatjecanja
1:43.40, 5. mjesto, I.  grupa repesaža

mirne vode, K-1 1000m Zvonimir Krznarić
3:54.02, 6. mjesto, IV. grupa prednatjecanja
3:36.77, 5. mjesto, I. grupa repesaža

Vlado Poslek, ukupno: 13. mjesto
4:09.18, 5. mjesto, II. grupa prednatjecanja
4:05.86, 4. mjesto, II. grupa repesaža
4:16.99, 7. II. grupa polufinala

KONJIČKI SPORT
preponsko jahanje Hermann Weiland, "Dufy 2", ukupno: 72. mjesto
52 negativna boda

KOŠARKA
grupa "A"
Hrvatska - srebrna medalja:
Vladan Alanović, Franjo Arapović, Danko Cvjetičanin,
Alan Gregov, Arijan Komazec, Toni Kukoč, Aramis Naglić,
Velimir Perasović, Dražen Petrović, Dino Rađa, Žan Tabak, Stojko Vranković

-Brazil              93:76 (55:40)
-SAD                70:103 (37:54)
-Španjolska     88:79(45:42)
-Njemačka       99:78(46:41)
-Angola           73:64(28:38)
-Australija       98:65(41:31),
                     četvrtfinale
-ZND               75:74(30:40),
                     polufinale
-SAD               85:117(42:56),
                     finale

STOLNI TENIS
pojedinačno Zoran Primorac, ukupno: 9. mjesto
Yair Nathan (PER) 2:0 (21:7, 21:8)
J. Butler (SAD) 2:0 (21:16, 21:14)
T.Janči 2:0 (21:18, 21:10)
Kim Taek So 2:3 (21:19, 21:13), 20:22, 8:21, 12:21), osmina finala


parovi Dragutin Šurbek, Zoran Primorac, ukupno: 9.mjesto
Choi Gyong Sop, Li Gun Sang (NRK) 2:0 (21:11, 21:18)
Lu Lin, Wang Tao(KIN) 1:2(21:16, 9:21, 9:21)
Walter Nathan, Yair Nathan (PER) 2:0 (21:15, 21:1)

STRELJAŠTVO
trap Željko Vađić, ukupno: dijeli 33.-38. mjesto
139 krugova (22, 24, 24, 24, 22, 23)

zračna puška Jasminka Francki, , 390 krugova, ukupno: 15. mjesto
Suzana Skoko, , 388 krugova, ukupno: 15. mjesto

MK puška (3 x 20) Suzana Skoko, 678.7 krugova (580, 196, 191, 193), ukupno: 5. mjesto
Jasminka Francki, 578 krugova, ukupno: 12. mjesto

Sportski pištolj (30 + 30) Mirela Skoko, 677 krugova (578),  ukupno: 4. mjesto
Zračni pištolj, Mirela Skoko, 380 krugova ukupno: 11. mjesto

TAEKWONDO (pokazni sport)
do 76kg  Dragan Jurilj                   do 55kg Miet Filipović  
Al Qaimi (KUV) 0:2 ( 2:3)               Knoll (MEK) 0:2 (2:6)

TENIS
pojedinačno
Goran Ivanišević - brončana medalja
-Bernard Mota (POR)
3:2 (6:2, 6:2, 6:7, 4:6, 6:3)
-Paul Haarhuis (NIZ)
3:2 (6:7, 6:2, 1:6, 6:3, 6:2)
-Jakob Hlasek (ČEH)
3:2 (3:6, 6:0, 4:6, 7:6, 9:7)
-Fabrice Santoro (FRA)
3:2 (6:7, 6:7, 6:4, 6:4, 8:6), četvrtfinale
-Marc Rosset(ŠVI)
0:3 (3:6, 5:7, 2:6), polufinale

Goran Prpić
-Kennet Carlsen (DAN)
3:1 (6:4, 4:6, 6:3, 7:5)
-Andrei Čerkasov (ZND)
1:3 (4:6, 7:6, 4:6, 3:6)

parovi
Goran Ivanišević, Goran Prpić - brončana medalja
-Paul Haarhuis, Mark Koevermans (NIZ)
3:1 (2:6, 6:4, 6:2, 6:2)
-Suharyadi Suharyadi, Binit Wryawadi (INDON) 3:0 (7:5, 6:2, 6:2), osminafinala
-Ramesh Chrichnan, Leander Paes (IND)
3:1 (7:6, 5:7, 6:4, 6:3), četvrtfinale
-Wayne Ferreira, Piet Norval (JAR) 2:3
(6:7, 6:3, 3:6, 6:2, 2:6), polufinale

VESLANJE
četverac s kormilarom, Saed Marušić, Marko Banović, Ninoslav Saraga, Aleksandar Fabijanić, Goran Puljko (kormilar), ukupno: 7. mjesto
6:31.19, 4. mjesto, I. grupa prednatjecanja
6:18.09, 3. mjesto, I. grupa repasaža
6:08.52, 1. mjesto, B finale

dvojac bez kormilara, Zlatko Buzina, Marko Perinović, ukupno: 10. mjesto
6:14.37, 1. mjesto, IV. grupa prednatjecanja
6:47.87, 6. mjesto, polufinale
6:37.57, 4. mjesto, B - finale