Tbilisi, 29. srpnja 2015. - Treći dan EYOF-a Tbilisi 2015 prvi je nastupio hrvatski tenisač Karlo Suevich koji je meč osmine finala izgubio od izraelskog predstavnika 2:6, 2:6 i time završio nastup na EYOF-u.

U finalu skoka uvis nastupio je Filip Mrčić koji je s preskočenih 1.95 m natjecanje završio na 11.mjestu.
Sven Cepuš se kvalificirao u finale discipline 400 m osobnim rekordom 49.15 s koji mu je donio ukupno 4. vrijeme kvalifikacija.
Elena Pazman je osvojila 8.mjesto u finalu ženske utrke na 1500 m.
Sprinter Bruno Penezić, nakon odličnog nastupa na 100 m, uspio je i u kvalifikacijskoj utrci na 200 m osigurati prolaz u finale 8. najboljim vremenom.
Nastup u finalu ženske utrke na 200 m izborila je Dolores Ćosić, također 8.najboljim vremenom kvalifikacija.
Marija Tolj je hicem od 12.31 m osvojila 19. mjesto u bacanju kugle.

Od hrvatskih plivača nastupila je jedino Karla Kvesić koja je u disciplini 100 m prsno osvojila 29.mjesto. (hoo/dm)