Alpe Jadran Rijeka 2004.

Program tradicionalne multisportske priredbe koja je okupila oko 1000 mladih sportaša i sportašica, rođenih 1987., 1988. i mlađih iz 18 pokrajina Italije, Švicarske, Austrije, Njemačke, Mađarske, te republika Slovenije i Hrvatske, obuhvatio je sljedeće sportove:atletika (M+Ž), plivanje (M+Ž), odbojka (Ž), košarka (M), tenis (M+Ž).

 

Opširnije ...

11
10
10
  • Danijela Grgić (200 m)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Arna Erega (100 m prepone)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Joško Škara (100 m)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Blaž Zelić (3000 m)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Nikola Kišanić (kugla)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Tin Banožić (koplje)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • 4x100 m mješovito
    ( Petar Mrčela, Ante Križan, Lovro Kustić, Marina Naranča )
    1.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Ante Križan (100 m prsno)
    1.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • 4x100 m slobodno
    ( Ante Zoričić, Goran Končar, Dominik Straga, Marin Naranča )
    1.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Hrvatska odbojkaška reprezentacija (ž)
    ( Matea Ikić, Ana Grbac, Hana Čutura, Martina Tomić, Jelena Alajbeg, Anita Solomun, Andrea Licul, Ines Medved, Marijeta Draženović, Andrea Reščić, Tara Vekić, Matea Luković )
    1.mjesto   Sport: Odbojka   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Hrvatska košarkaška reprezentacija (m)
    ( Marko Sandrić, Jakov Bačić, Đuro Bjegović, Ante Delaš, Filip Vukičević, Davor Galić, Mario Filipović, Teo Petani, Ante Đugum, Ivan Mileković, Toni Šoda, Ivan Uvodić )
    1.mjesto   Sport: Košarka   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Mateja Gregurić (kugla)
    2.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Matija Čop (200 m)
    2.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Matija Čop (400 m)
    2.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Edin Pašalić (800 m)
    2.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Krešimir Ereš (disk)
    2.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • 4x100 m mješovito
    ( Iva Grivičić, Lana Dragojević, Zrinka Korač, Eni Bratović )
    2.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Iva Grivičić (200 m leđno)
    2.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Petar Mrčela (200 m leđno)
    2.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Aleksandar Damjanić (100 m leptir)
    2.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Hrvatska teniska reprezentacija
    2.mjesto   Sport: Tenis   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Dora Jerbić (800 m)
    3.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • 4x100 m - štafeta
    ( Nikolina Ratković, Lucija Fain, Ina Ostojić, Sanja Lončarević )
    3.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Tijana Frajtić (disk)
    3.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Siniša Grmuša (110 m prepone)
    3.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Filip Fičor (vis)
    3.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Lana Dragojević (200 m prsno)
    3.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Iva Grivičić (100 m leđno)
    3.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Lana Dragojević (100 m prsno)
    3.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Ante Zoričić (100 m slobodno)
    3.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.
  • Dominik Straga (200 m slobodno)
    3.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Rijeka 2004.

Program tradicionalne multisportske priredbe koja je okupila oko 1000 mladih sportaša i sportašica, rođenih 1987., 1988. i mlađih iz 18 pokrajina Italije, Švicarske, Austrije, Njemačke, Mađarske, te republika Slovenije i Hrvatske, obuhvatio je sljedeće sportove:atletika (M+Ž), plivanje (M+Ž), odbojka (Ž), košarka (M), tenis (M+Ž).