Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.

Program tradicionalne multisportske priredbe koja je okupila 1200 mladih sportaša i sportašica, rođenih 1989., 1990. i mlađi - iz 18 pokrajina Italije, Švicarske, Austrije, Njemačke, Mađarske, te republika Slovenije i Hrvatske, obuhvatio je sljedeće sportove: atletika (M+Ž), plivanje (M+Ž), odbojka (Ž), košarka (M), vaterpolo (M). Hrvatski sportaši i sportašice su nastupili u svim sportovima.

 

Opširnije ...

17
10
12
  • Kristina Vilk (800 m)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Antonija Žalac (1500 m)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Marina Milković (3000 m)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Ana Šimić (vis)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Sandra Perković (kugla)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Sandra Perković (disk)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Ana Ružević (koplje)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Antonio Weingartner (1500 m)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Filip Fićor (vis)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Marin Premeru (kugla)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Marin Premeru (koplje)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Stipe Žunić (koplje)
    1.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Saša Kužnar (200 m leptir)
    1.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • 4x100 m slobodno
    ( Luka Škorić, Boris Lončarić, Slavko Borzić, Marko Tanasovski, Andrej Belaić )
    1.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Hrvatska košarkaška reprezentacija (m)
    ( Leon Radošević, Sven Smajlagić, Luka Mijalić, Ivan Kovač, Zvonimir Bagarić, Tomislav Zubčić, Lovro Reljanović, Goran Fodor, Krešimir Mustapić, Mario Delaš, Danijel Popović, Marko Pavelić )
    1.mjesto   Sport: Košarka   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Hrvatska odbojkaška reprezentacija (ž)
    ( Danica Ujević, Majda Kovač, Jelena Alajbeg, Matea Ikić, Ivana Kalebić, Marina Ljubičić, Anamarija Leko, Kristina Kalapač, Aleksandra Panić, Mia Todorović, Magda Petković, Dunja Novalić )
    1.mjesto   Sport: Odbojka   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Hrvatska vaterpolo reprezentacija (m)
    ( Mirko Nižić, Matija Biličić, Mateo Ćuk, Ivan Banovac, Nikola Crnčević, Josip Šutalo, Sandro Sukno, Marko Martinić, Luka Vukić, Filip Vuleta, Duje Živković, Marko Perković, Ante Čorušić )
    1.mjesto   Sport: Vaterpolo   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Kristina Vilk (400 m)
    2.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • 4x100 m
    ( Ivana Serdarušić, Marija Gredelj,Ana Marija Osip, Anja Grbeš )
    2.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Dejan Cepanec (100 m)
    2.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Dejan Cepanec (200 m)
    2.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Antonio Weingartner (3000 m)
    2.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Boris Lončarić (400 m slobodno)
    2.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Luka Škugor (200 m prsno)
    2.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • 4x100 m mješovito
    ( Luka Leskur, Luka Škugor, Luka Škorić, Boris Lončarić )
    2.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Boris Lončarić (200 m slobodno)
    2.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Luka Leskur (100 m leđno)
    2.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Anja Grbeš (100 m)
    3.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Ivana Lončarek (100 m prepone)
    3.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Ivana Lončarek (100 m prepone)
    3.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Mirjana Gagić (dalj)
    3.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Frane Copot (400 m)
    3.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Ante Pokrajčić (800 m)
    3.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Nenad Šarančić (110 m prepone)
    3.mjesto   Sport: Atletika   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Eni Bratović (100 m slobodno)
    3.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • 4x100 mješovito
    ( Ivana Pijanović, Margareta Vudrić, Željana Knežević, Matea Peteh )
    3.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Franka Gruja (200 m mješovito)
    3.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • 4x100 m slobodno
    ( Matea Peteh, Margareta Vudrić, Željana Knežević, Eni Bratović, Nela Samardžić, Monika Babok )
    3.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.
  • Saša Kužnar (100 m leptir)
    3.mjesto   Sport: Plivanje   Natjecanje: Alpe Jadran Kaposvar-Somogy 2006.

Program tradicionalne multisportske priredbe koja je okupila 1200 mladih sportaša i sportašica, rođenih 1989., 1990. i mlađi - iz 18 pokrajina Italije, Švicarske, Austrije, Njemačke, Mađarske, te republika Slovenije i Hrvatske, obuhvatio je sljedeće sportove: atletika (M+Ž), plivanje (M+Ž), odbojka (Ž), košarka (M), vaterpolo (M). Hrvatski sportaši i sportašice su nastupili u svim sportovima.