Prikaz rezultata: red. br., ime i prezime, sport/disciplina, rezultat, mjesto/plasman, (ukupno natjecatelja u disciplini), medalja/napomena


ATLETIKA

1.SANDRA PERKOVIĆ , disk , 66.21 ,1. (7)ZLATNA MEDALJA

2.ANA ŠIMIĆ  , skok u vis, sij.92  ,1. (5), ZLATNA MEDALJA

3.MARTIN MARIĆ , disk, 61.46 ,1. (10), ZLATNA MEDALJA

4.MARIN PREMERU , kugla , 19.72 ,2. (8), BRONČANA MEDALJA

 

BADMINTON

5 .ZVONIMIR ĐURKINJAK, pojedinačno, izgubio u 1/4 finalu , 5. (19)

6 .ZVONIMIR HÖLBLING, pojedinačno, izgubio u 1/8 finalu , 9. (19)

                                                                                                                            ĐURKINJAK/HÖLBLING, parovi , 1. (8 ), ZLATNA MEDALJA

 

BICIKLIZAM

7. JOSIP RUMAC, kronometar, 35:09.02, 9. (23), + 2:23.95 zaostatak

     JOSIP RUMAC, cestovna trka, nije završio, (62)

 

BOĆANJE

8 .IVA VLAHEK, precizno izbijanje, 4, 4. (11)  

     IVA VLAHEK, brzinsko izbijanje, 29/42 , 4. (6) 

9 .LEO BRNIĆ, precizno izbijanje, 16, 5. (11)

     LEO BRNIĆ, brzinsko izbijanje, 47/51, 1. (9),  ZLATNA MEDALJA

 

BOKS

10 .JOSIP BEPO FILIPI , -91 kg , 2. (9) , SREBRNA MEDALJA

 

GIMNASTIKA

11 .MARIJO MOŽNIK , preča , 15.166 ,2. (32) , SREBRNA MEDALJA

12 .ROBERT SELIGMAN , konj s hvataljkama , 15.100 , 2. (36) , SREBRNA MEDALJA

 

HRVANJE

13 .DOMINIK ETLINGER , grčko rimski stil     -66 kg , 3. (12),  BRONČANA MEDALJA

14 .NENAD ŽUGAJ , grčko rimski stil     -84 kg, 3. (10), BRONČANA MEDALJA

15 .NEVEN ŽUGAJ , grčko rimski stil     -74 kg , 2. (12),  SREBRNA MEDALJA

 

JEDRENJE

16 .TINA MIHELIĆ ,Laser radial ,1. (13), ZLATNA MEDALJA

17 .ENIA NINČEVIĆ , 470 ,2. (8), SREBRNA MEDALJA

18 .ROMANA ŽUPAN , 470

19 .ŠIME FANTELA , 470 ,1. (10) , ZLATNA MEDALJA

20 .IGOR MARENIĆ , 470

21 .TONĆI STIPANOVIĆ , Laser, 1. (23) , ZLATNA MEDALJA

 

JUDO

22 .MARIJANA MIŠKOVIĆ ,-63 kg , 1. (10) , ZLATNA MEDALJA

23 .TOMISLAV MARIJANOVIĆ ,-81 kg , 3. (12) , BRONČANA MEDALJA

 

KARATE

24 .ANA-MARIJA ČELAN , + 68 kg  , (11) , izgubila u 1/4 finalu

25 .IVANA BEBEK , - 61kg , 5. (11) , izgubila u 1/2 finalu

26 .Jelena KOVAČEVIĆ , - 55 kg  , (11 ), izgubila u 1/4 finalu
27 .AZRA SALEŠ , - 68 kg , 3.  (13)

28 .Danil DONDJONI , - 60 kg  (13) , izgubio u prvoj borbi


MAČEVANJE

29 .BOJAN JOVANOVIĆ , Individualno FLORET , 11.   (11) , 1 pobjeda i 4 poraza u 1.kolu , u eliminaciji izgubio od budućeg pobjednika – Avola (ITA)

 

ODBOJKA

ŽENSKA ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA , DVORANSKA ODBOJKA - ŽENE  ,3.  (8 ekipa) , BRONČANA MEDALJA

30 .SAMANTA FABRIS

31 .KARLA KLARIĆ

32 .LAURA MILOŠ

33 .BERNARDA ĆUTUK

34 .IVONA  ĆAĆIĆ

35 .BERNARDA BRČIĆ

36 .MIRTA BAŠELOVIĆ

37 .IVA JURIŠIĆ

38 .LUCIJA MLINAR

39 .ANAMARIJA MILJAK

40 .MARTINA MALEVIĆ

41 .KATARINA  PILEPIĆ

 

ODBOJKA NA PIJESKU

42/43 .PERO KRIŽANOVIĆ/     NIKŠA DELL' ORCO , ODBOJKA NA PIJESKU - m , 9. (13)  

 

PLIVANJE

44 .SANJA JOVANOVIĆ , 50 m leđno , 28.48 , 1. (13) , ZLATNA MEDALJA

 

RUKOMET M

MUŠKA RUKOMETNA REPREZENTACIJA , Rukomet – MUŠKI, 2. (10), SREBRNA MEDALJA

45 .IVAN PEŠIĆ , Rukomet - M

46 .HRVOJE BATINOVIĆ , Rukomet - M

47 .LOVRO ŠPREM , Rukomet - M

48 .JERKO MATULIĆ , Rukomet - M

49 .MARINO MARIĆ , Rukomet - M

50 .IVAN SLIŠKOVIĆ , Rukomet - M

51 .MARKO MATIĆ , Rukomet - M

52 .JOSIP VIDOVIĆ , Rukomet - M

53 .LUKA STEPANČIĆ , Rukomet - M

54 .MARKO MRĐENOVIĆ , Rukomet - M

55 .IGOR KARAČIĆ , Rukomet - M

56 .IVAN STEVANOVIC , Rukomet - M

57 .STEFAN VUJIĆ , Rukomet - M

58 .DAMIR BATINOVIĆ , Rukomet - M

59 ,NIK DOMINIK TOMINEC , Rukomet - M

60 .FILIP GAVRANOVIĆ , Rukomet - M

 

RUKOMET Ž

ŽENSKA RUKOMETNA REPREZENTACIJA ,RUKOMET - Ž  ,3. (10), BRONČANA MEDALJA

61 .Marina RAZUM  , Rukomet - Ž

62 .Ivana KAPITANOVIĆ  , Rukomet - Ž

63 .Katarina JEŽIĆ  , Rukomet - Ž

64 .Dragica DŽONO , Rukomet - Ž

65 .Andrea ČOVIĆ , Rukomet - Ž

66 .Nataša JANKOVIĆ , Rukomet - Ž

67 .Ivana MILIĆ , Rukomet - Ž

68 .Iva PONGRAC , Rukomet - Ž

69 .Ekatarina NEMAŠKALO , Rukomet - Ž

70 .Lana FRANKOVIĆ , Rukomet - Ž

71 .Jelena VIDOVIĆ , Rukomet - Ž

72 .Petra OŠTARIJAŠ , Rukomet - Ž

73 .Sonja BAŠIĆ , Rukomet - Ž

74 .Žana ČOVIĆ , Rukomet - Ž

75 .Iva MILANOVIĆ LITRE , Rukomet - Ž

 

SKIJANJE NA VODI

76 .FERUCCIO MUŽIĆ , Slalom , ( 2.00/ 58/13.00) ,4. (15)

77 .PAVLE ZOBUNDŽIJA , Slalom , ( 4.00/ 46/18.25) ,14. (15)

 

STRELJAŠTVO

78 .MARIJA MAROVIĆ ,10 m zračni pištolj  ,377 ,9. ,18 , 25 m pištolj ,568 ,9. (12) , 

79 .SNJEŽANA PEJČIĆ ,10m zračna puška ,407.6 ,10. ,18 ,50m puška 3 pozicije ,421.4 ,5. (11) , 

80 .GIOVANNI CERNOGORAZ ,leteće mete -trap ,15 ,3. (25) , BRONČANA MEDALJA

81 .BOJAN ĐURKOVIĆ ,50m puška 3 pozicije ,408.0 ,7. ,12 ,50m puška prone ,185.8 ,3. (12), 

10m zračna puška ,119.2 ,6.  (14)

82 .SAŠA ŠPIRELJA  ,zračni pištolj,  10 m ,568 ,10 (22)

 

SPORT OSOBA S INVALIDITETOM - PLIVANJE

83 .MARCELA MIKULČIĆ ,100 m slobodno (S10) ,1:19.33 ,6  (9)

84 .NATAŠA SOBOČAN ,100 m slobodno (S10) ,1:27.46 ,7 (9)

85 .KRISTIJAN MAMIĆ ,100 m slobodno (S10) ,1:01.43 ,7 (15)

86 .KRISTIJAN VINCETIĆ ,100 m slobodno (S10) ,1:00.68 ,6 (15)

 

VATERPOLO

MUŠKA VATERPOLSKA REPREZENTACIJA ,vaterpolo - M ,1. (7), ZLATNA MEDALJA

87 .JOSIP PAVIĆ

88 .MARKO BIJAČ

89 .NIKŠA DOBUD

90 .IVAN KRAPIĆ

91 .ANDRO BUŠLJE

92 .IVAN MILAKOVIĆ

93 .LUKA LONČAR

94 .SANDRO SUKNO

95 .PETAR MUSLIM

96 .LUKA BUKIĆ

97 .MARO JOKOVIĆ

98 .PAULO OBRADOVIĆ

99 .ANĐELO ŠETKA

 

VESLANJE

100 .MARCELA MILOŠEVIĆ ,skif (samac) ,7:44 ,25 ,3. (5) , BRONČANA MEDALJA