VIJEĆE u mandatu 2004. - 2008.
(izabrani 22.10.2004.)



Predsjednik HOO-a
Zlatko Mateša

Dopredsjednici HOO-a
Goranko Fižulić (Hrvatski jedriličarski savez )
Goran Ivanišević (17.8.2005.-27.3.2006. Hrvatski teniski savez)
Ivo Goran Munivrana (Hrvatski stolnoteniski savez)
Stojko Vranković (Klub hrvatskih olimpijaca)
Lucijano Sušanj (od 27.3.2006. Hrvatski atletski savez)

Članovi
Srećko Ferenčak (Hrvatski skijaški savez)
Željko Kavran (Hrvatski rukometni savez)
Marijan Klanac (Zajednica športskih udruga i saveza zadarske županije)
Marijan Maras (od 17.8.2005. Zagrebački sportski savez)
Duško Mrduljaš (od 17.8.2005. Hrvatski veslački savez)
Morana Paliković Gruden (Hrvatski klizački savez)
Danko Radić (Hrvatski košarkaški savez)
Nada Senčar (Hrvatski savez sinkroniziranog plivanja)
Zvjezdana Tuma-Pavlov (od 21.12.2005. Zajednica sportova Osječko baranjske županije)
Antun Vrdoljak (član Međunarodnog olimpijskog odbora)
Vlatko Škiljo (do 17.8.2005. Hrvatski judo savez)
Dragutin Kamenski (od 27.3.2006. Hrvatski ragbi savez)
Pero Lozica (od 27.3.2006. Hrvatski odbojkaški savez)