Članovi Skupštine Hrvatskog olimpijskog odbora u mandatnom razdoblju 2008. - 2012.


I. PREDSTAVNICI NACIONALNIH SPORTSKIH SAVEZA OLIMPIJSKIH SPORTOVA 


a) ljetni
Luciano Sušanj - Hrvatski atletski savez
Davor Đurđević - Hrvatski badmintonski savez
Krunoslav Karin - Hrvatski baseball savez
Ivica Gržinić - Hrvatski biciklistički savez
Damir Škaro - Hrvatski boksački savez
Ivan Zoraja - Hrvatski dizački savez
Ivica Škoro - Hrvatski gimnastički savez
Mihovil Švigir - Hrvatski hokejski savez
Matija Aračić - Hrvatski hrvački savez
Marijan Hanžeković - Hrvatski jedriličarski savez
Dean Bogić - Hrvatski judo savez
Petar Lovrić - Hrvatski kajakaški savez
Mirko Klinžić - Hrvatski konjički savez
Danko Radić - Hrvatski košarkaški savez
Ivo-Goran Munivrana - Hrvatski mačevalački savez
Vlatko Marković - Hrvatski nogometni savez
Goran Pavić - Hrvatski plivački savez
Boris Mesarić - Hrvatski rukometni savez
Vicko Šoljan - Hrvatski savez daljinskog plivanja
Nada Senčar - Hrvatski savez sinkroniziranog plivanja
Valter Sutlović- Hrvatski savez za skokove u vodu
Maja Inđić - Hrvatski softball savez
Boško Lozica - Hrvatski stolnoteniski savez
Alen Kiđemet- Hrvatski streličarski savez
Petar Radaković - Hrvatski streljački savez
Franjo Prot - Hrvatski taekwondo savez
Radimir Čačić - Hrvatski teniski savez
Goran Vrbanac - Hrvatski triatlon savez
Goran Sukno - Hrvatski vaterpolski savez
Duško Mrduljaš - Hrvatski veslački savez
Zlatko Mateša - Hrvatski savez za moderni penatatlon

b) zimski

Nikola Županić - Hrvatski biatlonski savez
Ivo Smrke - Hrvatski bob i skeleton savez
Alen Čadež - Hrvatski curling savez
Morana Paliković Gruden - Hrvatski klizački savez
Nikola Švigir - Hrvatski savez hokeja na ledu
Ivan Šola - Hrvatski sanjkaški savez
Miho Glavić - Hrvatski skijaški savez

II) PREDSTAVNICI NACIONALNIH SPORTSKI H SAVEZA NEOLIMPIJSKIH SPORTOVA

Zrinko Gregurek - Hrvatski auto i karting savez
Tonči Tadić - Hrvatski aikido savez
Zdravko Mamić - Hrvatski biljarski savez
Ante Ćulić - Hrvatski boćarski savez
Damir Siser - Hrvatski Body building savez
Emil Tedeschi - Hrvatski bridge savez
Stjepan Čelan - Hrvatski karate savez
Hrvatski kickboxing savez
Luka Markić - Hrvatski koturaljaški savez
Želimir Jurković - Hrvatski kuglački savez
Vjeskoslav Lovrić - Hrvatski motociklistički savez
Karlo Gobec - Hrvatski orijentacijski savez
Ratko Kovačić - Hrvatski paraolimpijski odbor
Darko Berljak - Hrvatski planinarski savez
Dragutin Kamenski - Hrvatski ragbijaški savez
Darko Torjanac - Hrvatski rock n roll savez
Kamilo Čuljak - Hrvatski ronilački savez
Željko Jarec - Hrvatski savate savez
Ivan Lovreković - Hrvatski savez športske rekreacije «Šport za sve»
Branko Cikatić - Hrvatski savez tajlandskog boksa
Ana Kera - Hrvatski savez za skijanje na vodi i wakeboard
Đuro Marinović - Hrvatski savez za športski ribolov na moru
Vedran Režić - Hrvatski squash savez
Stjepan Šturlan - Hrvatski šahovski savez
Ismet Čamdžić - Hrvatski športski plesni savez
Marijo Lušić - Hrvatski športski savez gluhih
Vladimir Sever - Hrvatski športski ribolovni savez
Tomislav Vajda - Hrvatski zrakoplovni savez
Motonautički savez Hrvatske
Franjo Horvat - Specijalna olimpijada Hrvatske
Zoran Rebac - Hrvatski Wushu savez
Jasen Butković - Hrvatski kriket savez

II. Antun Vrdoljak, član Međunarodnog olimpijskog odbora

III. PREDSTAVNICI ZAJEDNICA ŠPORTSKIH SAVEZA I UDRUGA ŽUPANIJA I GRADA ZAGREBA

Milenko Mijakić - Športska zajednica Bjelovarsko - bilogorske županije
Ante Kardum - Zajednica športskih udruga Brodsko-posavske županije
Branko Bazdan - Zajednica športa Dubrovačko-neretvanske županije
Anton Peruško - Savez športova Istarske županije
Josip Zaborski - Savez športova Karlovačke županije
Branko Zorko - Zajednica športova Koprivničko-križevačke županije
Stjepan Fotivec - Športska zajednica Krapinsko-zagorske županije
Stjepan Ćaćić - Savez športova Ličko-senjske županije
Miljenko Topličanec - Zajednica športskih udrga i saveza Međimurske županije
Zvjezdana Tuma-Pavlov - Zajednica športskih udruga i saveza Osječko-baranjske županije
Josip Neferović - Zajednica športskih udruga i saveza Požeško-slavonske županije
Slobodan Gračaković - Zajednica športova Primorsko-goranske županije
Nikola Perković - Zajednica športskih udruga i saveza Sisačko-moslavačke županije
Zdravko Omrčen - Zajednica športskih saveza i udruga Splitsko-dalmatinske županije
Jure Zečević - Zajednica športova Šibensko-kninske županije
Krešimir Čop - Savez športova Varaždinske županije
Branko Svoboda - Športska zajednica Virovitičko-podravske županije
Zdenko Rečić - Županijski savez športova Vukovarsko-srijemske županije
Vladmir Bregović - Zajednica športskih udruga i saveza Zagrebačke županije
Marijan Klanac - Športska zajednica Zadarske županije
Marijan Maras - Zagrebački športski savez

IV. PREDSTAVNICI DRUGIH UDRUGA I USTANOVA

Igor Boraska, Zoran Primorac i Slavko Goluža - Hrvatski klub olimpijaca
Vlatko Matijević - Hrvatski kineziološki savez
Zrinko Čustonja - Hrvatski sveučilišni športski savez
Jura Ozmec - Hrvatski zbor sportskih novinara
Ivan Librić - Hrvatsko društvo olimpijske filatelije i memorabilije
Ante Županović - Hrvatsko društvo za sportsku medicinu
Josip Lucić - Hrvatsko vijeće za međunarodni vojni šport
Igor Jukić - Kineziološki fakultet sveučilišta u zagrebu
Darko Dujmović - Hrvatsko društvo za povijest športa
Andrija Vučković - Hrvatski školski športski savez

V. PREDSTAVNICI PRIDRUŽENIH NACIONALNIH SPORTSKIH SAVEZA

Marijan Antić - Hrvatski galopski savez
Jasenka Wolf Cvitak - Hrvatski federacija twirlinga
Darko Laktašić - Hrvatski nanbudo institut
Branimir Jerneić - Jet-Ski savez Hrvatske
Zoran Gašpar - Hrvatski kasački savez
Željko Đođo - Hrvatski pikado savez
Želimir Feitl - Hrvatska golf udruga
Zdeslav Barač - Hrvatska odbojkaška udruga

VI. PREDSTAVNICI NACIONALNIH SPORTSKIH SAVEZA PRIVREMENOG ČLANSTVA

Denis Tomašević – Hrvatski korfball savez
Željko Banić - Hrvatski sambo savez

 

 

 

(stanje na dan 27.12.2011. - 29.skupština)