Rodio se 17. lipnja 1949. u Zagrebu. Diplomirao 1974. na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, položio pravosudni ispit 1978., magistrirao 1990. iz područja društvenih znanosti na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, doktorirao 2009. na Pekinškom sportskom sveučilištu (Beijing Sport University).

    Zdravko Hebel, predsjednik Hrvatskog olimpijskog odbora (16.10.2000. - 16.10.2002.). Rodio se 21. siječnja 1943. u Zagrebu. Na Elektrotehničkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu diplomirao je 1966., magistrirao 1974., doktorirao 1982.

    Antun Vrdoljak prvi predsjednik Hrvatskog olimpijskog odbora (1991.- 2000.), član Međunarodnog olimpijskog odbora (1995. - 2011. ), počasni predsjednik HOO-a od 2003. te počasni član MOO-a od 2012.